Kuvaus
Lähetä kysely

Tuotteen Kuvaus
Uusi sarja LED-kohdevalaisimia, jotka ovat kääntyviä, erittäin tehokkaita ja laadukkaita ledejä. Näitä litteitä upotettuja LED-kohdevalaisimia on saatavana kahdessa kotelokoossa: upotettu kohdevalo 170 mm, jossa on 145-160 mm:n reikä ja 95 mm upotettu kohdevalaisin 80-85 mm reiän leikkaamiseen.
Erittely
| värilämpötila: | 3000k (Kelvin)4000 Kelvin |
| valovirta: | 900 LM1500 lumenia |
| säteen kulma: | 120 astetta |
| himmennettävä: | ei (himmennettävä ohjain pyynnöstä) |
| halkaisija / reiän koko: | max. 145mm max. 80 mm |
| virrankulutus.: | 10 wattia 20 wattia |
| värintoisto (CRI): | RA >80 |
| SMD-LED-tyyppi: | COB-LED |
| LED-valmistaja: | Samsung |
| tehokerroin (cos phi): | > 0.6 |
| energiatehokkuusluokka: | Plussa |
| asennuskorkeus: | 4 cm |
| halkaisija: | 95 mm 170 mm |
| kulutus 1000 tuntia kohden: | 20 kWh 10 kWh |
| halkaisija (ulkomitat): | 170mm 95mm |
| kotelon väri: | Valkoinen |
| IP-luokka: | IP 20 |
| Virtalähde: | 230 V 50/60 Hz ( 220 V - 250 V) |
| Toimi. lämpötila: | -10 astetta 45 asteeseen |
| takuu: | normaalit lakimääräykset ovat voimassa |
Korosta pisteet
- Kosteusluokitus
- Valittavissa CCT
- Ohjauslevy, himmennettävä,
- 5000K päivänvalo
- Pitkä käyttöikä: 40,000 tuntia
- Yksinkertainen jälkiasennus – ei välkkymistä
- Ohut muotoilu, sileä leikkaus
Yksityiskohtainen kuvanäyttö











Sovellusesitys


