tuotteen ominaisuudet




Se on erittäin joustava ja sitä voidaan taivuttaa, leikata ja tehdä helposti. Se sopii myös täydellisesti kulmien ympärille ja ominaisuuksiin, kuten kattoon, kaappeihin, portaisiin ja huonekaluihin salaisen tai taiteellisen valaistuksen luomiseksi. Käyttöjännite on yleensä turvallinen matala jännite 12 V - 24 V, ja se on erittäin helppo laittaa, koska sen takaosa tarttuu itseensä. Voit saada LED-valoliuskoja yksivärisinä (lämmin valkoinen, luonnonvalkoinen, puhtaan valkoinen tai kylmä valkoinen), tai voit saada RGB- tai RGBW-valoliuskoja, joita voidaan ohjata 16 miljoonan värin ja dynaamisten tehosteiden luomiseksi. Näitä voidaan käyttää perusvalaistukseen tai oman tunnelman luomiseen.
parametri
| Tehoa | 10W per metri |
| IP-luokitus | IP40 tai IP65 vedenpitävä |
| Tulojännite | 85-265V tai 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Valaiseva tehokkuus | 110-120lm/W |
| Työlämpötila | -20 astetta ~ 50 astetta |
| Koko | 5000*5mm, leveys 5mm |
| Värilämpötila (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,punainen,sininen,vihreä,keltainen |
| LED | 240 kpl 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaali | PVC+LED |
| Säteen kulma | 120 astetta |
| Elinikä | 50 000 tuntia |
| Takuu | 5 vuotta |
| Sertifioitu | TUV, CE, ROHS |
| Ohjaus | Kaukosäädin |
käyttö
LED-nauhavalaisimia voidaan käyttää pääasiassa kodin sisustamiseen, liiketiloihin ja arkkitehtoniseen maisemaan.



Yrityksemme

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd on hyvämaineinen LED-valaistustuotteiden valmistaja, joka kattaa korkean teknologian tuotteiden suunnittelun, kehittämisen, tuotannon ja myynnin. Tehtaamme on perustettu vuonna 2010, ja se sijaitsee Shenzhenissä.
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kiina %
OSOITTEEMME
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kiina.
SÄHKÖPOSTI-
bwzm18@ledbenweilighting.com
