Tuotteen ominaisuudet:
1. Ohjausperiaate, IC-säädin a johti muodostamaan silmukan (ryhmä a), ohjain ohjauspiirin sisäpuolen kautta Fpcb:n ohjaamiseksi.
2. Ympäristönsuojelu, turvallisuus, korkealaatuinen kohokohta smd led5050.edut pienestä virrankulutuksesta, alhaisesta lämpöstä, ei häikäisyä, iskunkestävyyttä jne., matalajännite 12v/24v tasavirtalähde, korkea turvallisuus ja luotettavuus.
3. Ja väri on rikas ja vaihteleva riippuen asiakkaiden on säädettävä ohjaimen.
4. Soveltuu sisäkäyttöön, kaksipuolisella-liimalla, repeytymistä voidaan käyttää.
TuoteErittely:
| PCB:n leveys | 10 mm |
| LED Määrä/m | 60 lediä/m 5050 |
| PCB-materiaalit | 3Oz Kaksipuolisesti{1}}päällystettyä puhdasta kuparia |
| Jännite (V) | 12V DC / 24V DC |
| Nimellisteho (W) | 14.4W/M, 72W/5M |
| Valovoima (lm/m) | 1000lm/m |
| LEDien materiaali | pakattu 99,99 % puhdasta kultalankaa |
| CRI(RA>) | CRI80 (CRI 90 valinnainen) |
| Väri | valkoinen, kylmä valkoinen, wram valkoinen, punainen, sininen, vihreä, keltainen |
| Sertifioitu | TUV, CE, ROHS |
| Ohjaus | Kaukosäädin |
Tarkemmat kuvat:






Käyttö:


Halusitpa sitten luoda eloisan, värikkään kotiteatterin, lisätä tunnelmaa olohuoneeseen tai lisätä eleganssia makuuhuoneeseen, 10 mm Smart Led Strip Light on täydellinen valinta. Niiden energiatehokkaan-suunnittelun ansiosta säästät sähkölaskuissasi ja nautit tämän tekniikan kaikista uskomattomista eduista.
