
Tuotteen Kuvaus
Tarjolla on himmennettävä alasvalo 4 tuuman LED-polttimolla, joka kuluttaa 10 W ja pystyy tuottamaan 650 lumenia. Ultralaajan sädekulman, värintoistokyvyn, pitkän käyttöiän ja toimintatehokkuuden ansiosta LED-alasvalo ylittää perinteiset halogeenialasvalot energiatehokkuuden ja valon jakautumisen suhteen.
Erittely
| Tuotenimi | BENWEI |
| Tuote | 4 tuuman upotettu led-valaistus himmennettävissä |
| Materiaali | Alumiini |
| Tehoa | 10W |
| Valoisa | 240 LM |
| Tehoa | 12W |
| Valovirta | 650 LM |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
Korosta pisteet
- Helppo asennus
- EI tummaa kohtaa
- Energiansäästö
- Ultralaajakulmaobjektiivi
- Ensiluokkaiset led-sirut
Yksityiskohtainen kuvanäyttö









Koko menettely

Sovellusesitys

Asennus
Tämän himmennettävän LED-alasvalon asentamiseen tarvitaan yksinkertaisia toimenpiteitä, mukaan lukien virtalähteen sammuttaminen ennen vanhan alasvalon poistamista valaisimesta.
Liitin on sitten työnnettävä pistorasiaan, kun olet kiertänyt sovittimen siihen.
Aseta himmennettävä LED-alasvalon laukaisu paikalleen.
Varmista, että himmentimesi on yhteensopiva himmennettävän LED-alasvalomme kanssa, jotta se voidaan himmentää kunnolla. Sinun tulee lukea käyttöopas saadaksesi lisätietoja. Jos et pysty asentamaan itse, sinun on keskusteltava sähköasentajan kanssa.
