
Tuotteen ominaisuudet:
1. Akkuvaraus hätätilanteissa, jotka kestävät 90 tai 1,5 tuntia.
2. Valovirta: 120 LM/W.140 lm/W 160 LM/W.
3. Energiansäästö? Siinä on korkea hyötysuhde, 110 plus lumenia wattia kohden, ja alhainen virrankulutus, mikä voi säästää 80 prosenttia valaistuksen sähkölaskussa verrattuna perinteisiin loistelamppuihin. Joten ne sopivat ihanteellisesti loistelamppujen vaihtoon.
4. Sopiva käyttöjännite voidaan valita eri valaistuspaikkojen mukaan.
TuoteErityinen
| Tulojännite (V) | DC 12-24V |
| Valovirta (lm) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Lämpötila | -20~50 astetta |
| IP-luokitus | IP44 |
| Kannen materiaali | PC |
| Valonlähde | LED |
| CCT | 3000K/4000/5000/6000K |
| Vaalea väri | luonnollinen / lämmin / kylmä |
Tarkemmat kuvat:



Käyttö:

Pakkaus ja toimitus:

FAQ:
1. Mitä led-siruja käytät hätävaloputken varmuuskopiointiin?
Käytämme Epistar, Cree, Edison, Sanan jne.
2. Toimitatko ilmaisia näytteitä?
Voimme tarjota yhden kpl ilmaisen näytteen led-valoistamme ja ostajan on maksettava rahti.
3. Entä toimitusaika?
Näytteet tarvitsevat 1-2 päivää ja erätilaukset 5-10 päivää. Riippuu tilausmäärästä.
4. Kuinka monta vuotta hätävaloputken varatakuuta?
Tarjoamme 2-3 vuotta led-valoillemme
5. Mikä värilämpötila on käytettävissä?
3000-6500k ovat kaikki saatavilla. 3000-3500k lämmin valkoinen, 4000-4500k luonnonvalkoinen, 6000-6500k kylmä valkoinen.
