
Tuotteen Kuvaus
ominaisuudet:
1.Sopii ajoneuvoon, veneeseen tai jatkuvan jännitteen LED-ohjaimeen.
2. Työskentele vakiojännitteellä 12V, 24V DC-sisääntulo olemassa olevassa valaisimessa.
3. Ei vääntymistä, ei taipumista
4.Ei elohopeaa tai vaarallisia aineita
5. Alumiinikotelon ja tietokoneen kannen materiaali, turvallinen käyttää, hyvä jäähdytyselementti.
6. Korkea Ra yli 80, korkea valoteho,
7. Säästä enemmän energiankulutuksessa.
8. Käytä kaupalliseen valaistukseen, kotikäyttöön sisävalaistukseen jne.
| Korvaava kohde | Vanha T5 HE 4W loisteputki |
| Ohjainten yhteensopivuus | 12V, 24V Vakio tasajännite |
| Teho | 4W |
| Perinteinen tehoekvivalentti | 4W |
| Pohjakorkki | Mini bi pin G5 |
| Elinikä (tuntia) | 30 000 tuntia |
| Säteen kulma (astetta) | 140 |
| Halkaisija | 16 mm |
| Pituus | 136 mm |
| Lumenit | 420 lm |
| PC:n kansi | Kirkas / maitomainen |
| Värintoistoindeksi (CRI) Ra | > 82 |
| Värilämpötila (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Lumeneja per watti | 130 lm/W |
Lisätietoja


Sovellus

FAQ
Q1: Voinko saada näytteen testiä varten?
V: Kyllä, voimme tarjota näytteitä testausta ja laadun tarkistamista varten.
Q2: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistaja, meillä on tuotantokokemusta yli kymmenen vuotta.
Q3: Hyväksytään OEM TAI ODM?
V: Kyllä, voimme tehdä OEM & ODM: n, logo valossa tai paketti molemmat ovat saatavilla.
Q4: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 2–3 päivää, tilauksen tuotantoaika 7–10 päivää.
