Tuotteen ominaisuudet:
1. Välkyntä on termi äkillisille valovoimakkuuden muutoksille, jotka tekevät ihmisten ja eläinten näkemisen vaikeaksi. Kanoille voi tapahtua välkkymistä, mikä voi tehdä niistä stressaantuneempia ja saada ne munimaan vähemmän. Tämä ongelma voidaan korjata välkkymättömällä LED-valaistuksella, joka antaa tasaisen, tasaisen valon, joka ei liiku.
2. Kanojen välkymättömässä LED-valaistuksessa parasta on, että se pysyy vakaana ja tasaisena. Se tuottaa tasaisen valovirran, joka ei välkky tai muutu. Tämä ei ainoastaan estä karjaa näköongelmista, vaan se myös tekee alueesta turvallisemman ja terveellisemmän eläimille.
3. Siipikarjatilojen välkkymätön LED-valaistus kuluttaa vähemmän energiaa, kestää pidempään ja antaa vähän lämpöä, joten se on turvallista käyttää siipikarjatiloilla.
TuoteErittely:
| Tehoa | 9W 18W 23W 25W |
| Koko | 60cm 120cm 150cm |
| Värilämpötila (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM% 2fW |
| Vedenpitävä | IP65 IP67 |
| Tulojännite (V) | Triac-himmennettävä 220V AC tai 110V AC, 0-10V Himmennettävä AC85-265V |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Led siru | Epistar 2835 |
| Ominaisuus | välkkymätön |
Tarkemmat kuvat:



Testiraportti:

Käyttö:


Pakkaus ja toimitus:

