ominaisuus:
1. Nautatilan lamppu kehitettiin parantamaan lehmien hyvinvointia-ja lisäämään maidontuotantoa.
2. Ainutlaatuinen lamppu tarjoaa luonnollisen valaistuksen, joka muistuttaa auringonpaistetta, mikä rohkaisee lehmiä olemaan aktiivisia ja auttaa niitä ylläpitämään vuorokausikiertoaan.
3. Energiankulutuksen kannalta tehokas LED-tekniikka auttaa minimoimaan sähkökulut ja luo samalla turvallisen ja miellyttävän ilmapiirin laumallesi.
Tekniset tiedot:
| Tehoa | 9 W / 18 W / 23 W / 25 W |
| Koko | 60 CM / 120 CM / 150 CM |
| Värilämpötila (CCT) | 2600-2800 K, 3900-4200 K |
| Valotehokkuus (LM/W) | 140 LM/W |
| Värintoistoindeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Säteen kulma | 180 astetta |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Materiaali | Alumiininen Body+ PC-kansi |
| Tulojännite (V) | 85-265V AC |
| Himmennettävä | Triac himmennettävissä ja 0-10V himmennettävissä |
| Elinikä (tuntia) | 50000 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Led siru | Epistar 2835 |
| Ominaisuus | välkkymätön |
Tarkemmat kuvat:





Käyttö:

Tietoja meistä:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd on tunnettu-yritys, joka suunnittelee, kehittää, valmistaa ja myy korkean teknologian tuotteita, mukaan lukien LED-valaistustuotteita. Tehdas, jossa työskentelemme, avattiin vuonna 2010 ja sijaitsee Shenzhenissä.
Osoitteemme
3rd Floor, 5th Building, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Kiina
Sähköposti-

Pakkaus ja toimitus:

